Moje obrazy w Muzeum Narodowym w Krakowie

SZTUKA TERAZ połączyła w roku 2018 blisko 30 kuratorów i 160 artystów. Do SZTUKI TERAZ zaproszone zostało także grono ekspertów ze świata sztuki, designu i kolekcjonerstwa. Eksperci spośród zgłoszonych 1120 prac wybrali najlepsze, które są pokazywane w Muzeum Narodowym w Krakowie tuż obok „Damy z gronostajem” Leonarda da Vinci i najwybitniejszych dzieł Stanisława Wyspiańskiego.

Wernisaż wystawy SZTUKA TERAZ odbędzie się 19 stycznia 2018 o godz. 19.00 w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie. Od lutego do 15 kwietnia 2018 wystawa będzie prezentowana w Kamienicy Szołayskich. Będą jej towarzyszyć ciekawe wydarzenia edukacyjne, rozpowszechniające wiedzę o sztuce.

Celem SZTUKI TERAZ jest również promowanie współczesnej polskiej sztuki wśród społeczeństwa i zbliżenie go do rynku sztuki. Wszystkie prace można nabyć na aukcji charytatywnej, która odbędzie się za pośrednictwem platformy Allegro Charytatywni. Dochód z licytacji dzieł będzie przeznaczony na cele SZLACHETNEJ PACZKI, która od 16 lat pomaga najbardziej potrzebującym.

Wśród wybranych do projektu artystów znalazłam się również ja i moje prace, co jest dla mnie ogromną przyjemnością i wyróżnieniem. W Muzeum Narodowym pokazane zostaną moje dwie prace z cyklu „Warstwy”.

Więcej informacji:
www.szlachetnapaczka.pl/sztuka-teraz
www.facebook.com/SztukaTeraz2017